BAŞKANDAN MESAJ

Değerli Sanayici ve İş Adamları;

Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEYSİAD) Beylikdüzü’ nde firmalar arasında diyalog ve dayanışmayı sağlamak, ticari faaliyetleri arttırmak bölge sanayicisinin problemlerini yerel yönetimlere, mülki amirliklere, bakanlıklara iletmek ve sorunların çözümü noktasına kadar süreci takip etmektedir.
 
Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneğine kayıtlı üyelerimizin çoğunluğu sanayici ve üretici firmalardan oluşmaktadır.
Beysiad olarak Avrupa Birliği uyumu kapsamında üyelerimiz çalışanlarına yönelik; Sertifikalı Yangın Eğitimi ve Sertifikalı İlk Yardım Eğitimleri, Mesleki Eğitim Sertifika Programları, üyelerimizin KOSGEB ve teşviklerden yararlanabilmeleri amacı ile bilgilendirme toplantıları, ekonominin son durumu ile ilgili konunun uzmanlarının katılımıyla değerlendirme toplantıları düzenlemekteyiz.
Üyelerimizin, İş Kur’un yeni hizmetlerinden faydalanabilmelerini sağlamak amacı ile İş Kur yöneticileri ve İş adamlarımızı bir araya getiriyor, hizmetler hakkında bilgilendirmelerini sağlıyoruz.
Beylikdüzü Avrupa yakasının en büyük sanayi bölgelerinden olup, İstanbul’daki sanayi üretiminin %60’lık dilimi içerisinde yer almaktadır.
 
Beylikdüzü‘ nde İstanbul Ticaret Odası’na (İTO) kayıtlı 7317, İstanbul Sanayi Odası’na kayıtlı (İSO) 593 firma bulunmakta ve bu işletmelerde yaklaşık 200 bin e yakın istihdamın sağlandığı tahmin edilmektedir.

Adres

Osmangazi mh. Mareşal Fevzi Çakmak cd. No:17 Kıraç/Esenyurt /İSTANBUL

ETKİNLİKLER

INSTAGRAM