Beysiad Geleneksel İftar Yemeği Daveti

Derneğimizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İftar yemeği organizasyonu   bu  yıl  yaklaşık 600 davetlinin katılımıyla Kaya Rama’da Plaza Otel de  düzenlendi.
Beysiad Onursal Başkanımız MEHMET SANDAL (Elopar Elektrik Otomotiv A.Ş) NURİ ASLAN (Elopar Elektrik Otomotiv AŞ) ADNAN ŞAHİN (Şahin Kalıp), DİNÇER MUMCU (Mumcular İnşaat), TOLGA SANDAL (Elopar Elektrik Otomotiv AŞ), BARIŞ UZ (Uzay Makine), İRFAN DOYRAN (Hakart Dekoratif Eşya ve Metal San. A.Ş), İLYAS YILMAZ ( ily İnşaat), GÖKHAN DOLU (Dolu Oyuncak), İSKENDER DURİÇ (Kaptan-ı Derya Restaurant), SAFFET UYGUR (Adm İnşaat), TOLGA ÖZÇANAK (Botersan Endüstriyel Tesis. İmalat ve Satış A.ş) YILMAZ DOĞAN (Onur Hipermarketleri), ERSİN ŞAHİN (Erin Motor), ERTAN YILDIZ (Sistem Reklamcılık) sponsorluğunda gerçekleşen İftar davetine; Ak Parti 3. Bölge Milletvekili Halis Dalkılıç, CHP 3. Bölge Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Beylikdüzü İlçe Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av. İsmail Damat, CHP Beylikdüzü  İlçe Başkanı Av. Turan Taşkın Özer, Beysiad Kurucu Başkanı Mehmet Sandal, İSİFED Genel Başkanı Muammer Ömeroğlu, bölge iş adamları belediye meclis üyeleri, STK başkanları temsilcileri ve muhtarların yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. 

 
Açılış konuşmasını Beysiad Başkanı Sn. Nuri Aslan yaptığı iftar davetinde;  Ramazan ayınıın ehemmiyet ve önemini vurgulayarak; Toplumun tüm kesimleri tarafından  ramazan ayında yükselen dayanışma, birlik beraberlik ve kardeşlik duygusunu sürekli kılmanın bu özel günlerde son derece önemli olduğunu ve Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bu bilinçle kurulmuş bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. Öncelikli amacımız bölgemizdeki sanayici ve iş adamlarımızı “kuvvetten birlik doğar” felsefesiyle bir araya getirmek,  iş ve bilgi tecrübelerimizi paylaşıp ortak sorunlarımıza çözüm bulmaktır. Beylikdüzünde yatırım yapmış sanayici ve iş adamlarını bir araya getiren çatı olma misyonumuzu kararlılıkla sürdüreceğiz dedi.  İstanbul’un fethinin yıl dönümü olması sebebiyle  29 Mayıs 1453 de İstanbul’u fethederek bizim bu coğrafya da var olmamızı sağlayan Fatih Sultan Mehmet’e ve Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum dedi.
   
AK PARTİ 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ HALİS DALKILIÇ KONUŞMASINDA ;  Bu mübarek ayın öncelikle ülkemize insanlığa ve islam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Beylikdüzü nün sanayicileri, iş adamları, stk’ları  ile ne kadar büyük bir potansiyel taşıdığını biliyoruz. Beylikdüzü Türkiye ekonomisinde bende varım diyor.  Türkiye büyük hedeflerine yürürken en büyük ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliktir ve bunu el ele hep beraber başaracağız. Ramazanın bu birlik ve beraberliğe vesile olmasını dilerim.

 BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU KONUŞMASINDA;   Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği  nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde birlik ve beraberlik ve toplumsal huzurun gerekliliği deyindi. “Eğer toplumsal huzuru sağlayamazsanız ekonomide istikrar ve gelişmeyi sağlamak hayalcilik olur” dedi. İstanbul’un fethinin yıl dönümünü de kutlayarak Fatih Sultan Mehmet’i ve o güzel felsefesiyle fethettiği bir şehrin ve ülkenin tüm insanlarını kucaklama felsefesinin altını çizmiştir.
 
 
 
CHP 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ BİHLUN TAMAYLIGİL KONUŞMASINDA; Ramazan ayı bize hırslarımızdan sıyrılma bedenimizle beraber ruhumuzu da arındırma imkânı veren bir ay. Bu güzel ayda bir arada olmamıza vesile olan Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği  Başkanı Sn. Nuri Aslan  yönetim kurulu üyelerine, ve emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.  Beylikdüzü sanayisi ve üretimiyle Türkiye nin parlayan yıldızı olma yolunda ilerliyor. Üretmek önemli bir ibadettir. Eğer adaletle paylaşılıp hizmet ediliyorsa kula yapılacak en önemli hizmet üretimdir. İş insanlarımız dünya ekonomisinde de bayrağı en üst noktaya dikeceklerdir.


BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMI MEHMET OKUR KONUŞMASINDA;  Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin düzenlemiş olduğu ve ilçemiz iş adamlarının katılımıyla oluşan bu manevi atmosfer de birlikte olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Birlik be beraberlik mesajı veren Okur, bizim bizden başka dostumuz yok el ele bir arada olmamız gerektiğini söyledi. İstanbul’un fethini 564. Yıldönümünü kutlar Fatih sultan Mehmet’e ve Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımı sunarım. 

Adres

Osmangazi mh. Mareşal Fevzi Çakmak cd. No:17 Kıraç/Esenyurt /İSTANBUL

ETKİNLİKLER

INSTAGRAM