Beysiad artık emin ellerde

Beylikdüzü Sanayici İş Adamlar Derneği (BEYSİAD) üyelerinin sağlığını ihmal etmiyor. Bu kapsamda İstinye Üniversitesi Hastanesi ile sağlık hizmetleri protokolü imzalayan BEYSİAD protokol toplantısında bir araya geldi. İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir Şubesi’nde gerçekleşen protokol toplantısına BEYSİAD Onursal Başkanı Mehmet Sandal, BEYSİAD Yüksek İstişare Komisyon Üyesi Memduh Uz, BEYSİAD Başkanı Nuri Aslan, BEYSİAD Başkan Vekili Adnan Şahin, BEYSİAD Başkan Yardımcısı Dinçer Mumcu, BEYSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Saffet Uygur ve Hayrettin Peksoy katılım sağlarken İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç.Dr. Ömer Vefik Özozan, Genel Müdür Yrd. Nur Sağıroğlu Demir, Başhekim Orçun Okur, Başhekim Yrd. Uzman Dr. Ferda Kaya Zaman, Dr. Nihan Güneş Ersen ve Kurumsal Pazarlama Uzmanı Muzaffer Koyuncu da toplantıya ev sahipliği yaptılar.

İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir Şubesi Başhekimi Dr. Orçun Okur hastanelerinin sağlık alanında verdiği hizmetleri içeren bir sunum gerçekleştirdi. Ardından İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir Şubesi Estetik Diş Hekimi Dr. Nihan Güneş Ersen de diş sağlığı ve gülüş estetiği hakkında bilgiler verdi.


ASLAN: İYİ BİR ANLAŞMA YAPTIK
Sunumların ardından sohbet havasında gerçekleşen yemekte konuşan BEYSİAD Başkanı Nuri Aslan, “Sanayici, iş adamı, çalışan açısından büyük bir bölgede yer alıyoruz. Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Arnavutköy olarak baktığımızda İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ni saymazsak Avrupa Yakası’nın en büyük sanayi bölgesi burada. Derneğimize kayıtlı birçok üyemiz de bulunuyor. Özel sağlık sigortası veya hayat sigortası olan üyelerimiz, hiçbir katkı payı ödemeden hastanenin hizmetlerinden faydalanabilecek. Dolayısıyla dernek üyelerimizin artık başka bir yerde sağlık hizmeti almalarına gerek yok. BEYSİAD gerçekten iyi bir anlaşma yaptı” ifadelerini kullandı.

SANDAL: SAĞLIK ANLAŞMALARI SON DERECE ÖNEMLİ
BEYSİAD Kurucu Başkanı Mehmet Sandal, yaşanan sağlık sorunlarında hem çalışanın hem de işverenin mağdur olmaması adına sağlık anlaşmalarının çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “İş kazaları noktasında bazı hastanelerle özel anlaşmalar yapıyoruz. Bir sağlık sorunu olduğunda yaralanan kişiyi devlet hastanesine gönderip zaman kaybetmemek için en yakın özel hastanelerle protokol imzalıyoruz. İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir Şubesi de yer aldığı konum itibariyle bizim bu şartlarımıza çok uygun bir hastane. Hem çalışanın hem de işverenin bir sağlık sıkıntısı olduğunda bu sorunu kısa sürede çözüme ulaştırması için sağlık anlaşmaları da çok büyük öneme sahip” açıklamasında bulundu. 
 

 

 

Adres

Osmangazi mh. Mareşal Fevzi Çakmak cd. No:17 Kıraç/Esenyurt /İSTANBUL

ETKİNLİKLER

INSTAGRAM