Beysiad'da Görev Değişimi

 

 

Beylikdüzü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEYSİAD) Yönetim Kurulu, gerçekleştirilen olağan kongre sonrasında yönetim değişikliğine gitti. Yeni yönetimde Adnan Şahin başkanlık koltuğuna otururken, Nuri Aslan’ın ise yönetim kurulunda devam edeceği ifade edildi. Yönetimde yer alan diğer isimler ise şöyle;  Metin Yılmaz, İrfan Doyran, Saffet Uygur, İskender Duriç, Dinçer Mumcu, Barış Uz, İlyas Yılmaz, Yılmaz Doğan, Gökhan Dolu, Ersin Şahin,  Tolga Özçanak, Nurten Ünal, Yeşim Bahar, İsmail Nezir.

“İş dünyası frene basmış durumda”

Kongreyi ziyaret edip kısa bir konuşma yapan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ülkenin gündeminin iş dünyası olması gerektiğini ama maalesef durumun bu yöde olmadığını belirtti. İş adamlarına yaptığı ziyaretlerde yaşanan sıkıntıları dinlediğini ifade eden İmamoğlu, “Moraller yerinde olsa, iş dünyasının dünyada kendini ispat edemeyeceği hiçbir sektör yok diye düşünüyorum. Ama ülkede huzur ve güven sorunu olduğu için, iş dünyası da frene basmış durumda. Beklentiler, 2018 için de geçmiş yıllardaki kötü gidişin devam edeceği yönünde. Bu süreci el birliğiyle tersine çevirmeliyiz. İster ülkeyi yöneten kişi, isterse bir partinin lideri olsun, hep beraber sorumluluk sahibi olduğumuzu düşünerek rol almamız gerektiğini düşünüyorum.” dedi

“Başarı için cesur adımlar atmalıyız”

BEYSİAD’ın önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirten Ekrem İmamoğlu,  “Atacağınız her cesur adımda, hem dernek üyeniz, hem yol arkadaşınız, hem de Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Bu milletin başarılarını artırmak adına cesur adımlar atmalıyız.  Gerçek başarılardan bahsediyoruz. Tabiri caizse; yılsonu bilançosu gibi, hiçbir maniplasyona uğramadan, altının çizilip imzaların atıldığı bir başarıdan bahsediyoruz. Bugüne kadar bu dernekte görev almış ve bundan sonra da görev alacak arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte çok güzel işler başaracağımı düşünüyorum” sözleriyle BEYSİAD’a desteklerinin süreceğini vurguladı.

 

 

Adres

Osmangazi mh. Mareşal Fevzi Çakmak cd. No:17 Kıraç/Esenyurt /İSTANBUL

ETKİNLİKLER

INSTAGRAM