Beysiad’ın Sağlığı Esencan’a Emanet

Beylikdüzü Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BEYSİAD) ile Esencan Hastanesi arasında sağlık ve bilgilendirme hizmetlerine ilişkin protokol imzalandı. Anlaşmaya BEYSİAD Başkanı Adnan Şahin ile Esencan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Taşkın Yenidünya imza koydu.

İmzalanan protokole göre Esenyurt’taki Esencan Hastanesi tarafından BEYSİAD çalışanlarına ve birinci derecedeki yakınlarına çeşitli indirimler ve kampanyalar uygulanacak. BEYSİAD çalışanlarına acil durum, iş kazası ve ağır yaralanmalarda ücretsiz ambulans desteği sağlanacak. Ayrıca BEYSİAD çalışanları Esencan Hastanesi’nde öncelikli hizmet alacak. Buna karşılık BEYSİAD da, resmi web sitesi, dergi, ilan ve buna benzer halkla temas unsurlarında Esencan Hastanesi’nin ismine, logosuna, iletişim bilgilerine, üyelere sunduğu avantajlara ve web sitesinin linkine yer verecek.

Esencan Hastanesi’nde gerçekleşen protokol toplantısında, BEYSİAD Başkan Yardımcısı Nuri Aslan, Beylikdüzü Genç İşadamları Derneği Başkanı Hayrettin Peksoy ile hastanenin Medikal Direktörü Prof. Dr. Özkan Ateş, Başhekim Dr. Nihat Bağ, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Aygün Cem, Hastane Müdürü Serkan Bayramoğlu, İdari İşler Direktörü Nigar Kubilay, Check up ve Acil Servis Doktoru Yakup Uçar ve Kalite Müdürü Hülya Kopuk da hazır bulundu.

Adres

Osmangazi mh. Mareşal Fevzi Çakmak cd. No:17 Kıraç/Esenyurt /İSTANBUL

ETKİNLİKLER

INSTAGRAM